اخبار ستادی  

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی:واقعه کربلا مسیر اسلام ناب را از اسلام جعلی و انحرافی تفکیک کرد
1397/6/27

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از مسیری است که امام حسین (ع) ترسیم کرد و به عنوان یک محور اساسی در جهان امروز به مسیر خود ادامه می دهد.

ادامه مطلب

مسئول بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات انتخاب شد
1397/6/27

مسئول بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات با اکثریت آرای اعضای بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی منصوب شد.

ادامه مطلب

معاون پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:دانشگاه آزاد از توانمندی تمام مجموعه‌های خارج از دانشگاه استفاده می‌کند
1397/6/27

معاون پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: نکته خوبی که در مدیریت جدید دانشگاه آزاد وجود دارد این است که برای رسیدن به اهداف خود از توانمندی‌های دیگر نهادها و مجموعه‌ها استفاده می‌کنند.

ادامه مطلب

سرپرست حوزه معاونت دانشجویی واحد تهران شمال منصوب شد
1397/6/26

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، با صدور حکمی، امان‌الله پیشوا را به سرپرستی حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی واحد تهران شمال منصوب کرد.

ادامه مطلب

نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می‌شود
1397/6/25

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی دوشنبه 26 شهریور منتشر خواهد شد.

ادامه مطلب

انتخاب مسئولان واحدهای مختلف اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان
1397/6/24

مسئولان واحد‌های مختلف اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان مشخص شدند.

ادامه مطلب

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی:در سنت اسلامی تربیت بر تعلیم مقدم تر است
1397/6/24

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی درباره تربیت دانشجویان گفت: سنت اسلامی و ایرانی ،تربیت را یک رکن بسیار مهم و مقدم بر تعلیم قلمداد کرده است.

ادامه مطلب

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها :لزوم جذب صالح‌‌ترین افراد در کسوت عضو هیأت علمی دانشگاه‌ها
1397/6/24

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها بر لزوم جذب صالح‌ترین افراد در کسوت عضو هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی تأکید کرد.

ادامه مطلب

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی:مسئولان پیام شهدا را بشنوند/ توجه به غرب مشکلات کشور را حل نمی‌کند
1397/6/24

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امیدواریم برخی از مسئولین پیام شهدا را شنیده و به‌خود بیایند و به‌جای توجه به غرب درپی حل مسائل و مشکلات مردم باشند.

ادامه مطلب

دکتر طهرانچی درگذشت پدر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی را تسلیت گفت
1397/6/24

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی درگذشت پدر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.

ادامه مطلب

دکتر ولایتی در پیامی درگذشت پدر رئیس دانشگاه آزاد استان آذربایجان شرقی را تسلیت گفت
1397/6/24

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی، درگذشت پدر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.

ادامه مطلب

رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌:لزوم اتخاذ رویکردهای جدید در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها
1397/6/24

رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: نیاز است نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها رویکردهای جدیدی اتخاذ کند.

ادامه مطلب

امشب؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون
1397/6/24

مهلت ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 24 امشب به پایان می‌رسد.

ادامه مطلب

مدیرکل تشکل‌های اسلامی، سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی:استقلال کشور از برکت انقلاب اسلامی است/ رتبه اول علمی ایران در منطقه
1397/6/24

مدیر‌کل تشکل‌های اسلامی، سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه از برکت انقلاب اسلامی مستقل هستیم، گفت: ایران رتبه اول علمی منطقه را دارد.

ادامه مطلب

دانشجویان شرکت‌کننده در اردوی حیات طیبه به قلعه بابک صعود کردند
1397/6/21

مسئول هماهنگی دومین اردوی تشکل‌های اسلامی، سیاسی دانشجویان شمال‌غرب کشور گفت: دانشجویان شرکت‌کننده در این اردو به قلعه بابک در ارتفاعات شهرستان کلیبر استان آذربایجان‌شرقی صعود کردند.

ادامه مطلب

نماینده رئیس دانشگاه در تشکل های اسلامی و سیاسی دانشجویان آذربایجان شرقی: توجه ویژه دانشجویان به استعداد علمی فرهنگی دانشجویان یک ضرورت است
1397/6/21

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرنماینده رئیس دانشگاه در تشکل های اسلامی و سیاسی دانشجویان آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه ویژه به دانشجویان برای شکوفایی استعداد علمی فرهنگی آنها تأکید کرد.

ادامه مطلب

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی:وضعیت فعلی اقتصاد، عمل نکردن به بحث اقتصاد مقاومتی است
1397/6/21

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی وضعیت فعلی آشفته بازار اقتصاد را نتیجه عمل نکردن دولت به بحث اقتصاد مقاومتی دانست.

ادامه مطلب

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی:لزوم توجه استادان معارف به تولیدات جدید علمی در حوزه اندیشه اسلامی
1397/6/21

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از استادان معارف انتظار است با همه وجود وقت بگذارند و نسبت به تولیدات جدید علمی در حوزه معارف و اندیشه‌های اسلامی توجه داشته و اهل گفتگو و پژوهش باشند.

ادامه مطلب

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه خوزستان:حجت‌الاسلام محمدیان برای خانواده نهاد رهبری نمادی از تلاش است
1397/6/21

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خوزستان اعلام کرد: حجت‌الاسلام محمدیان برای خانواده نهاد رهبری نمادی از تلاش است.

ادامه مطلب

سرپرست دانشگاه آزاد انتصاب حجت‌الاسلام رستمی را تبریک گفت
1397/6/21

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، انتصاب حجت‌الاسلام مصطفی رستمی را به ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تبریک گفت.

ادامه مطلب

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش‌های مجدانه حجت‌الاسلام محمدیان تقدیر کرد
1397/6/21

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، از زحمات و تلاش‌های حجت‌الاسلام محمدیان در سمت ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و حضور در هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

ادامه مطلب

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی:حجت‌الاسلام محمدیان از رهبری هزینه نمی‌کرد/ نگاه پدرانه رئیس سابق نهاد رهبری به همه تشکل‌های دانشجویی
1397/6/21

دبیر تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: خوشبختانه برخلاف برخی نهادهای انتصابی، حجت‌الاسلام محمدیان از رهبر انقلاب هزینه نمی‌کرد؛ برخی عملکرد خود را پای نظرات رهبری می‌گذارند و مدام می‌گویند آقا فرموده باید این‌گونه شود یا اینگونه نشود، اما محمدیان انتصاب به رهبری را هیچ‌گاه مانع فعالیت تشکل‌های دانشجویی نمی‌کرد.

ادامه مطلب

وزیر علوم در آیین معارفه رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری:حجت‌الاسلام محمدیان با تمام وجود خود را متعلق به خانواده دانشگاهیان می‌دانست
1397/6/21

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها همواره با تمام وجود خودش را متعلق به خانواده دانشگاهیان و همراه آنها می‌دانست و این‌حس را به دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها منتقل کرده بود.

ادامه مطلب

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور:مسئولیت اجتماعی دانشگاه‌ها با مراقبت کمتری رصد می‌شود/ لزوم فراهم کردن شرایط ورود استادان به مسائل مهم کشور
1397/6/21

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: مسئولیت اجتماعی دانشگاه‌ها از سوی نهادهای سیاست‌گذار علم، با مراقبت کمتری رصد می‌شود و از سیاست‌گذاران حوزه علم انتظار می‌رود که نگذارند سندهای منجربه دانشگاه تمدن‌ساز و مسئله‌یاب در حوزه اجرا دچار سکولارزدگی شوند.

ادامه مطلب

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:دغدغه رهبری را در خروجی دانشگاه‌ها ادا نکرده‌ایم
1397/6/21

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: مقام معظم رهبری انتظار دارند دانشجویان پرکار، فرزانه، صالح و بانشاط تربیت کند و خروجی آن انسان‌های توانمند و مدیران آینده کشور باشد که متأسفانه تاکنون دغدغه رهبری به‌درستی ادا نشده است.

ادامه مطلب

رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:اصلی‌ترین مسئولیت ما انقلابی ماندن است/ کناره‌گیری کردم تا مجموعه نهاد بالنده‌تر شود
1397/6/21

رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با تأکید بر اینکه اصلی‌ترین مسئولیت ما انقلابی ماندن و عمل کردن به این انقلاب است، گفت: هویت ما به انقلابی بودن و وفادار ماندن و ایستادگی پای این انقلاب وابسته است.

ادامه مطلب