دانشگاه محل تربیت مهمترین سرمایه کشور یعنی نیروی انسانی است(6 - شهریور - 1398)

به گزارش روابط عمومی اداره کل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی دهمین کنگره سالیانه سازمان اسلامی دانشجویان ایران(سادا) در سازمان مرکزی برگزار میشود.

 مسئول نشریات و مطبوعات سازمان اسلامی دانشجویان ایران (سادا) در گفتگو با روابط عمومی اداره کل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه محل تربیت مهمترین سرمایه کشور یعنی نیروی انسانی است، لذا دانشگاه مهمترین زیر ساخت پیشرفت و توسعه ی کشور می باشد. از مهمترین رسالت هایی که بر عهده سازمان اسلامی دانشجویان ایران که به عنوان بازوی اصلی تربیت بینش سیاسی دانشجویان در دانشگاه می باشد برگزاری همایش ها و کنگره های دینی و سیاسی است. لذا برگزاری کنگره سالانه سازمان اسلامی دانشجویان ایران (سادا) که با شعار "انقلاب اسلامی - چله دوم - رویش دوباره" می باشد سبب ارتقا معرفت دینی و سیاسی و افزایش مهارت های تشکیلاتی دانشجویان می شود.

وی با بیان اینکه دهمین کنگره سالیانه سازمان اسلامی دانشجویان ایران (سادا) ازتاریخ 98/06/09 لغایت 98/06/12 در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واقع در تهران برگزار خواهد شد افزود: ما در حال حاضر یک تجربۀ 40 ساله داریم که از منظر علم اسلامی سیاسی این تجربۀ جدید را با استفاده از ابزارهای مفهومی نظری  به وسیله اساتید مجرب در قالب کارگاه های آموزشی به دانشجویان و فعالین تشکلهای دانشجویی منتقل می کنیم.

محمدامین دلفاردی از مهمترین برنامه های مد نظر سازمان در این کنگره به برگزاری انتخابات سالانه اتحادیه که با شرکت تشکل های زیر مجموعه سازمان اسلامی دانشجویان ایران (سادا) صورت میگیرد اشاره کرد و از برنامه های دیگری شامل برگزاری مجمع دبیران اتحادیه و تجلیل از اعضای سابق شورای مرکزی سازمان اسلامی دانشجویان ایران (سادا) نام برد .

دلفاردی گفت: انتظار ما این است که بتوانیم تصویر نسبتاً جامع و معتبری از این کارنامۀ 40 ساله ترسیم کنیم که برای دهۀ پنجمی که ما وارد آن می شویم، عظمتی باشد. بنابراین من فکر می کنم کار، کاری نسبتاً روشن است و امیدوارم بیشترین خروجی ممکن را از برگزاری این کنگره داشته باشیم، چرا که ارتقاع بینش دینی و سیاسی و تقویت توان تشکیلاتی تشکل ها باعث افزایش سطح فعالیت های اتحادیه و تشکل های عضو اتحادیه می شود و این مهم باعث میشود که دیگر انجام کارهای بزرگ برای تشکل ها و سازمان اسلامی دانشجویان ایران (سادا) دور از دسترس نباشد .


نظرات

نظراتی که حاوی توهین است منتشر ‌نمی شوند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
نام :
ایمیل :
نظر شما :
2+3 =