رشد علمی خود را مدیون دانشگاه آزاد اسلامی هستم (17 - اردیبهشت - 1397)
دانشجوی نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری عنوان کرد که رشد علمی خود را مدیون دانشگاه آزاد اسلامی هستم.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مریم جولایی، دانشجوی ترم پنج رشته ریاضی کاربـردی گرایش تحــقیق در عملیات مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری است که اکنون مشغول نگارش رساله دکتری خود است. دانشجوی پرکار و پر‌تلاشی که از سوی این واحد دانشگاهی به عنوان دانشجوی نمونه انتخاب شده است.

جولایی در گفت‌وگو با آنا درباره اینکه چرا دانشگاه آزاد اسلامی را برای تحصیل انتخاب کرده است، اظهار کرد: «باتوجه به گذراندن مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ ارشد خود در این دانشگاه و آشنایی با فضای علمی و توانایی استادان، تمایل بسیاری برای ادامه تحصیل در این دانشگاه داشتم. البته خانواده‌ام هم نظر مساعدی به این دانشگاه داشته و دارند. اطلاع آنها از محیط دانشگاه و سطح علمی قابل‌ قبول آن، موجب شد رضایت کاملی مبنی‌ بر ادامه تحصیل در این دانشگاه داشته‌ باشند.»

وی که پایان‌نامه کارشناسی‌ ارشد را در ارتباط با حمل‌ونقل و مکان‌یابی کارا با استفاده از تحلیل پوششی داده‌ها به رشته تحریر درآورده، گفت: «از این پایان‌نامه مقالات علمی- پژوهشی در مرکز پژوهش‌های نوین دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات هم استخراج شده است؛ مقالات متعددی‌ نیز مرتبط با رشته تحصیلی‌ به کنفرانس‌های علمی- تخصصی داخلی و خارجی ارائه کرده‌ام.»

دانشجوی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری درباره مقالات علمی خود خاطرنشان کرد: عنوان مقالات این جانب مختلف هستند که به برخی از آنها عبارتند از: پذیرش مقاله به عنوان سخنرانی «مکان‌یابی کارا» با استفاده از تحلیل پوششی داده‌ها در هشتمین کنفرانس ملی تحلیل پوششی داده‌ها (DEA) در کرمانشاه، پذیرش مقاله به عنوان سخنرانی «تعیین ماهیت عوامل انعطاف‌پذیر در تحلیل پوششی داده‌های فازی» در نهمین کنفرانس ملی تحلیل پوششی داده‌ها (DEA) در بجنورد و پذیرش مقاله به‌ عنوان سخنرانی «Fuzzy Flexible Measures in DEA» در کنفرانس بین‌المللی intelligent decision science.

وی ادامه داد: «البته چندین مقاله در زمینه‌های نظریه مجموعه‌های فازی (fuzzy)، منطق فازی و اندازه‌های انعطاف‌پذیر (flexible measures) به ژورنال‌های معتبر علمی ارسال کرده‌ام که تحت داوری و چاپ هستند. علاوه‌ بر عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان با همکاری استادان ارجمندم مشغول به تألیف چندین کتاب در زمینه‌ تحقیق در عملیات و ریاضیات نیز هستم.»

نظرات

نظراتی که حاوی توهین است منتشر ‌نمی شوند.
لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
نام :
ایمیل :
نظر شما :
2+3 =